Hakkımızda

Bize bilgilerinizi gönderin, biz sizi arayalım.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Biz Kimiz?

Siz yeni fikirler duymak istiyorsunuz. İhtiyaçlarınızı doğru tespit eden ve sizi düşünen birilerini arıyorsunuz. Pamuk Evim, faizsiz, kredisiz, peşinatsız finans hesabı ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda yanınızda olmaya hazır. Çünkü sizin hayaliniz, bizim başarımız… PAMUKEVİM Organizasyon Gayrimenkul Oto İnşaat Mühendislik Mimarlık Turizm Katılım İthalat İhracat San. ve Tic. A.Ş. firması, 35 yılın verdiği güven ve tecrübe ile siz değerli danışanlarımızla yan yana, omuz omuza geleceği inşa etmek üzere kolları sıvadı. Pamuk Evim, 35 yıllık ticari geçmişi, güvenilir, köklü, istikrarlı yapısı ile faizsiz finansman sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul alımında; faizsiz, kefilsiz uygun maliyetli çözümler sunan yenilikçi finans hesabımız, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli ekibimiz, teknolojik altyapımız ile her yaş ve gelir gurubunun ihtiyaç ve hedeflerine odaklanıyoruz. Pamuk Elektronik Turizm İnş. Rek. San. Tic. A.Ş. 1984 yılında %100 Türk sermayeli genç bir elektronik şirketi olarak kuruldu. Uzun yıllar elektronik sektöründe faaliyet gösteren firma geçen zaman içerisinde ağırlıklı olarak inşaat, işyeri kiralama ve turizm sektörüne yoğunlaştı. Firmanın iştiraklerinden biri olan Pamuk City Otel, Türk konukseverliği ve dünya standartlarında servis anlayışıyla bir aile oteli olarak hizmet vermektedir. Ev, arsa, araba, işyeri, üretim makinaları almak; iş kurmak, düğün masraflarını karşılamak ya da birikim yaparak bir hayalini gerçekleştirmek isteyenler… Hazır olun, mutlu olma sırası sizde.

Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkul alımında; faizsiz, kefilsiz uygun maliyetli çözümler sunan yenilikçi finans hesabımız, güçlü sermayemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli ekibimiz, teknolojik altyapımız ile her yaş ve gelir gurubunun ihtiyaç ve hedeflerine odaklanıyoruz. Pamuk Elektronik Turizm İnş. Rek. San. Tic. A.Ş. 1984 yılında %100 Türk sermayeli genç bir elektronik şirketi olarak kuruldu. Uzun yıllar elektronik sektöründe faaliyet gösteren firma geçen zaman içerisinde ağırlıklı olarak inşaat, işyeri kiralama ve turizm sektörüne yoğunlaştı. Firmanın iştiraklerinden biri olan Pamuk City Otel, Türk konukseverliği ve dünya standartlarında servis anlayışıyla bir aile oteli olarak hizmet vermektedir. Ev, arsa, araba, işyeri, üretim makinaları almak; iş kurmak, düğün masraflarını karşılamak ya da birikim yaparak bir hayalini gerçekleştirmek isteyenler… Hazır olun, mutlu olma sırası sizde.

Pamuk Elektronik Turizm İnş. Rek. San. Tic. A.Ş. 1984 yılında %100 Türk sermayeli genç bir elektronik şirketi olarak kuruldu. Uzun yıllar elektronik sektöründe faaliyet gösteren firma geçen zaman içerisinde ağırlıklı olarak inşaat, işyeri kiralama ve turizm sektörüne yoğunlaştı.

Firmanın iştiraklerinden biri olan Pamuk City Otel, Türk konukseverliği ve dünya standartlarında servis anlayışıyla bir aile oteli olarak hizmet vermektedir. Ev, arsa, araba, işyeri, üretim makinaları almak; iş kurmak, düğün masraflarını karşılamak ya da birikim yaparak bir hayalini gerçekleştirmek isteyenler… Hazır olun, mutlu olma sırası sizde.

Müşterilerimizin Dilinden

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Profil

Faizsiz bir bankacılık ve kredi sistemi ararken tanıştığım PamukEvim sistemiyle tanıştıştığım günü Allah herkese nasip etsin. Para biriktirmek amacıyla girdiğim bu sistem sayesinde aldığım evi, Mevla’m herkese nasip etsin. Bu sistemi kuran ve hizmeti sunanlara sonsuz teşekkürler.

İhsan Yılmaz- Gaiznatep

Pamuk Grup Şirketleri

PamukEvim’in kampanyalarından telefon, sms ve mail yoluyla haberdar olmak isterim.